Vyberte stránku

SEO,

které má grády…

  • Máte nízkou návštěvnost a vysoké náklady za reklamu?
  • Nevíte, jak přivést na web lidi, kteří chtějí utratit peníze?
  • Nevíte, co ještě udělat pro zvýšení prodejů a dosažení vyšší návštěvnosti?

Tak to potřebujete analýzu vašeho SEO, návrh na zlepšení a začneme na tom pracovat spolu.

 

Co to stojí?

Spolupráce musí být minimálně na 3 měsíce. Cena se odvíjí od velikosti projektu. Malé e-shopy například od 3000 Kč/měsíčně

Co je to SEO?

SEO je zkratka pro soubor postupů, které vám pomohou být lépe vidět ve vyhledávači jako je Google a Seznam na důležitá klíčová slova. 

SEO se dělí na On-page techniky a Off-page techniky. Co to znamená?

On-page

Technika on-page SEO zahrnuje úpravu textů a další související úpravy ve vašem samotném systému. K tomu, abych mohla upravit On-page faktory potřebuji vidět administraci vašeho webu zevnitř.

Zkontroluji načítání webu, velikost obrázků a souborů, které váš web používá, které máte nahrané na webu a které prezentují váš produkt.

Načítání webu a rychlost s kterou se zobrazuje vašim potenciálním zákazníků, je velmi důležitá nejen pro Google a hodnocení webu ale hlavně pro lidi smotné, které nebaví čekat.

Další on-page faktory jsou například Meta-data, která jsou tzv. za stránkou. Jsou to popisy stránek, které nevidí oči zákazníka, ale roboti navštěvující váš web ano a dle nich mohou zobrazovat informace o vašich stránkách ve výsledcích vyhledávače.

Mezi on-page patří pak všechny texty, které máte na webu. Pokud tam nějaké máte. Texty a obrázky, videa a další média pak označuji souhrně jako OBSAH.

Tento Obsah pak já nebo vy s mojí pomocí optimalizujete tak, aby byl pro vyhledávacího robota dobře čitelný a obsahoval všechno, co robot a hlavně pak zákazník potřebuje o samotné stránce nebo produktu vědět.

Off-page

A pak jsou tu ty Off-page faktory. Představte si je jako vše, co souvisí s vaším obsahem a produkty, ale není to přímo na vašich stránkách. To je například linkbuilding. 

Linkbuilding  je technika, kdy získáváte zpětné odkazy na váš web formou zmínky, uveřejnění vašeho článku na jiném webu s prolinkováním na vaše stránky nebo také citací vašeho obsahu.

Linkbuilding je přirozenou součástí SEO. Nelze dělat SEO bez linkbuildingu. Proč?

Protože veškerý vytvořený obsah se musí dostat k vašim zákazníkům. Jinak by byl zbytečný a nemělo by smysl ho dělat.

Co potřebujete k tomu, abychom mohli začít spolupracovat?

  • Přístupy do vašeho webu nebo e-shopu
  • Přístupy do Google Analytics 
  • Nebo google účet pro založení Google Analytics

 

Jak začneme spolupráci?

Spolupráci navážeme úvodním rozborem vašeho webu, který udělám zdarma bez toho, abyste jej museli platit.

K tomu, abych udělala úvodní rozbor budu potřebovat data z GA (Google Analytics) a přístup do vašeho webového rozhraní.

Co budu dělat?

  • Navštívím administraci vašeho webu a zjistím v jakém stavu máte texty, metadata, velikost obrázků a souborů a zda máte vše potřebné aktivní a nainstalované a naopak, zda nemáte nějaké zbytečnosti, které váš web zpomalují a jsou k ničemu.
  • Dále se podívám do GA a zhodnotím vaše aktuální výsledky a podívám se na vaše nejvýkonější stránky a produkty.

Co dál? 

Na základě úvodního rozboru vám zašlu dotazník ke spolupráci a v něm mi prozradíte, co očekáváte od naší spolupráce, jak to všechno s vaším webem bylo a kde všude jste co zkoušeli. Podle rozboru a dotazníku si následně určíme cenu a rozsah spolupráce. Také dobu po kterou budeme spolupracovat.

Ve vyjímečných případech se bude nutné osobně setkat, jinak budeme spolu v kontaktu online, na telefonu a nebude setkání třeba.

Kdy mi budete platit?

Každý měsíc vám vystavím fakturu nebo se dohodneme na bártru. Zaplatíte mi vždy po ukončení každého měsíce, kdy spolu budeme spolupracovat.

Pošli mi poptávku