Nauč se prodávat lidem pomocí Stories, dosahovat 100 + objednávek z Instagramu každý měsíc a budovat silnou komunitu, která nakupuje opakovaně

Strategie pro malé podnikatele, obchodníky, tvůrce a prodejce služeb a online produktů, která skutečně funguje a je prověřena praxí. Díky kurzu zjistíš, jak si uvolnit ruce, sdílet ten správný obsah a v pravý čas prodat co nejvíce zákazníkům z Instagramu.

  • Víš, že někteří tvůrci, podnikatelé a e-shopy na Instagramu vydělávají peníze a ty bys chtěl/a také?

 

  • Máš založený vlastní profil na Instagramu, ale nevíš, jak ho proměnit na výdělečný kanál a přilákat zákazníky?

 

  • Netušíš, jak získat více sledujících tvého profilu? 

  • Nevíš, jak přimět lidi k tomu, aby sdíleli tvůj profil, komentovali tvoje příspěvky a pomohli tak rozšířit tvoji značku do povědomí lidí?

Tohle je náš Instagram na kterém více než 5 měsíců pracuji. Máme přes 5500 sledujících a každý den desítky přibývají sami.

Odpovídáš na otázky ANO? 

Pak jsi tu správně! 

“ Vytvořila jsem pro tebe členskou sekci s výukovými materiály, videi, návody a postupy, které mě a stovkám dalších podnikajících subjektů na Instagramu každý měsíc přivádí nové a nové zákazníky.“

Proč je Instagram důležitý?

 

Začnu naším příběhem.

Když jsem začínala na Instagramu s naší malou rodinnou značkou oblečení ŠiBaBi, netušila jsem o marketingu na této platformě zhola nic. Byla jsem aktivní na Facebooku a Instagram mě moc nezajímal. Nedokázala jsem se v něm zapojit, neuměla jsem přidat fotku. Měla jsem pocit, že to je výkladní skříň fotografií dokonalých maminek a dokonalých žen s dokonalými tvary.

Pak jsem si jednoho večera ve vaně i já založila profil. Pět měsíců na to sedím ve sprše, už nemáme vanu, protože jsme se přestěhovali z Klokánku, kde jsme bydleli v nájmu, do Šlapanic do pěkného bytu, kde nyní žijeme s babi a pracujeme společně. Instagram nám pomohl zaplatit náklady na stěhování celé rodiny a bez něj by dnes o ŠiBaBi nevěděl nikdo.

 

Hella

autorka a zakladatelka ŠiBaBi.cz

 

☑ Díky Instagramu jsme v jeden měsíc vytvořili obrat 90000 Kč a mohli si dovolit rozjet podnikání na plno.

☑ Naši zákazníci nás sledují, komentují, posílají nám fotky – úplně sami a bez vyzvání.

☑ Sami nás doporučují ve svých Stories, označují nás na svých fotkách a šíří naši myšlenku a naši značku sami bez toho, abychom je o to žádali.

☑ Instagram se stal naším hlavním kanálem pro marketing.

☑ Díky Instagramu a know-how nyní chodí 90 – 100 objednávek měsíčně a další objednávky z kanálu Direct, kde lidé automaticky zadávají naše jméno do vyhledávače.

Chceš také silnou komunitu na Instagramu?

Chceš mít z Instagramu objednávky?

Chceš, aby zákazníci šířili tvoje jméno a značku sami?

Přidej se k mé skupině a nauč se to také

Nezáleží na tom, jak moc SEXY je tvůj produkt. Pokud neprodáváš kancelářské spony a nebo beton. Na Instagramu najdeš i TY svoji cílovou skupinu.

 

Nezáleží na tom, zda tvůj telefon má nebo nemá dobrý foťák. V členské sekci se naučíš přidávat příspěvky i z PC nebo upravovat fotky tak, aby byly pěkné a atraktivní.

 

✔ Není pravdou, že musíš za každou cenu ukazovat nereálné přefiltrované fotky. Přefiltrovaná realita je špatná a je původcem problémů. Naučíš se, jaké příspěvky sdílet, jak je vybírat a na co se zaměřit.

 

✔ Není pravdou, že nemáš co nabídnout a nemáš co říct. Každý z nás je zajímavý. Naučíš se, jak o sobě dávat vědět nevtíravě, zajímavě, přilákat lidi k diskuzi a ne pouze Srdíčkování.

 

✔ Nepotřebuješ vše umět na sto procent. Instagram je živá platforma stejně jako tvoje mysl a tvůj obchod. Vše se naučíš za pochodu. Důležité je začít a směřovat ke zdárnému cíli. Naučíš se, jak měřit úspěšnost, jak vyhodnocovat aktivity na Instagramu a jak se postupně zlepšovat.

Co ty na to? Rozjedeš to se mnou na Instagramu?

Pokud se ti ta myšlenka líbí, pokračuj ve čtení

KDO JSEM ?

Mé jméno je Helena Lachowiczová a jsem zakladatelkou několika menších projektů včetně naší rodinné dílny ŠiBaBi.cz. Nejsem majitelkou Alzy a nebo továrny s tisíci zaměstnanci.

To ani být nechci a ostatně bych ani být nemohla. Neměla bych pak dostatek času na svoji rodinu, na svoje děti a na vzdělávání dalších malých podnikatelů ve svém okolí. Musela bych řídit velkou firmu a nejspíš bych ležela v účetnictvíod nevidím do nevidím.

Já jsem se rozhodla, že mě a mojí rodině je lépe spolu a proto jsem začala budovat systém, jak vydělat dost pěněz podnikáním, ale nezbláznit se z toho a dělat vše maximálně efektivně.

Prodávala jsem už opravdu kde co:

✔ dětské věci, pleny a lahvičky

✔ kočárky

✔ konzultace a školení

✔ specializované outdoorové vybavení

✔ kartáče na koňské zadky a sedla

✔ drahé švédské boty

Spravuji Instagram

Možná si říkáte, že mne od někud znáte. Ano, spravuji Instagram naší rodinné dílně ŠiBaBi. Díky Instagramu získáváme více než 80 % objednávek na našem e-shopu a díky Instagramu se naše dílna rozjela. Každé naše Stories sleduje více než 1500 lidí denně. A objednávky chodí jak z Gridu, tak ze Stories.

Spravuji Facebook

Dále spravuji Facebookovou stránku naší dílně ŠiBaBi a využívám všech kouzel Facebooku, které poskytuje k tomu, abych přivedla zákazníky na náš e-shopu. V minulosti jsem během necelého půl roku získala pro jinou svoji stránku Equiworld, více než 6000 sledujících a zákazníků. Jsem aktivním přispěvatelem v diskuzích o tvořivosti a podnikání a svoje vědomosti sdílím ve skupině Žiju, Tvořím Podnikám, jenž jsem správcem.

 

Spolupracuji s Influencery

Pro naši dílnu jsem našla čtyři úžasné Influencerky s kterými spolupracuji velmi ráda a jsem za jejich skvělou práci velmi vděčná. A myslím, že jsme oboustraně spokojeny. Jak nastavit spolupráci a co od nich čekat, vás naučím v členské sekci.

Na těchto projektech jsem osobně pracovala

Zuzce jsem pomohla vstát z „popela“ a postavit její umírající podnikání založené na Infoproduktech na nohy. Upravila jem jí stávající web, rozdělila na dvě části, vytvořila s ní strategii a překopala nečitelný e-book. Vymysleli jsme skupinu pro maminky na FB a od spuštění prodeje jejího e-booku v listopadu minulého roku udělala obrovské pokroky.

E-zavařování potřeboval nový fungující web a stejně spolehlivě fungující obsahový blog. Majitelky krásného a chutného blogu Monami, tak mají příjemný e-shop fungující na Shoptetu a postavila jsem pro ně krásný blog na WordPressu.

Miminko, neplakej.cz je projekt právě Zuzky Šmidrkalové. Před necelým rokem skoro mrtvá stránka. Nula prodejů. Od té doby, co jsem se Zuzkou vymyslela nový začátek a strávili jsme hodiny na projektu, začala prodávat. Jedou jí reklamy na FB, tvoří webináe, rozhovory a hlavně! Chytila druhý dech.

Další  mé marketinové reference najdete na mém webu. Jednou z největších referencí je ale pro mne náš projekt ŠiBaBi. Dokázala jsem rozjet podnikání pro moji psychicky nemocnou maminku. Vytvořila jsem jí tak silný příběh, silnou komunitu a práci snů.

Náš Instagram

CO TĚ NAUČÍM ?

❤ Ovládat Instagram

Naučíš se, jak ovládat Instagram v PC a v mobilní aplikaci. Jak vytvořit firemní profil nebo migrovat stávající soukromý profil. Jak přidávat fotky, Mé výběry, Stories, videa a koláže, Ig Tv nebo označovat produkty v příspěvcích. Zkrátka, jak to všechno technicky zvládnout.

 

❤ Pracovat s příspěvky

Naučíš se, jaké fotky vkládat a jaké posty uveřejňovat. Aby to mělo všechno smysl a přinášelo ti to sledující, objednávky nebo poptávky služeb. Zjistíš, jaké příspěvky vyvolávají diskuze a jak na ně reagovat. Zjistíš, jak ukládat fotky, repostovat nebo označovat svoji značku. Jak zjistit, zda tě někdo označuje a jak zajistit, aby tě označovali lidé sami a tak šířili tvoji značku.

 

❤ Budovat silnou komunitu

A to hlavní, naučíš se, jak vše pospojovat dohromady tak, aby tě komunita chtěla sledovat. Aby každý den rostlo číslo followers ve tvém profilu a aby na tebe a tvoje příspěvky lidé reagovali ne obdivnými komentáři, ale aby jsi z Instagramu vytvořil/a svůj silný marketingový nástroj pro prodej.

 

❤ Vytvářet poutavé Stories

Naučíš se, jak pracovat s nejsilnějším nástrojem Instagramu – se Stories. Jak vytvářet příběh značky, co ukazovat ve Stories, jak přidávat delší videa nebo více fotek. Jak přidávat například 20 fotek najednou, přidávat do Stories i výňatky ze Stories dalších lidí a značek. Jak označovat, koho označovat a jak pracovat se Stickers a Gify.

A TO NENÍ VŠE…

Naučím Tě, jak spolupracovat s Influencery 

“ Mezi tvůrci, výrobci a podnikajícími se množí jeden dotaz: Jak reagovat na spolupráce s Influencery na Instagramu. Spoustě z vás možná skončila va zprávách nabídka na spolupráci s nějakou více, či méně vlivnou osobou.

Jak na takové nabídky reagovat? Které vzít a které ne? Jakým způsobem pak spolupráci nastavit, aby byla výhodná nejen pro Influencera, ale pro obě strany?

Co nabídnout Influencerovi za propagaci a jak ji nastavit k oboustrané spokojenosti?

To se dozvíte v bonusové sekci.“

 

Hella

autorka a zakladatelka ŠiBaBi.cz

 

☑ V Členské sekci najdeš E-book „Jak na úspěšné Spolupráce“

Videa – jak najít správné Influencery a navázát s nimi spolupráci snů

 

PDF checklisty – Na co nezapomenout, když navazujete spolupráci a co všechno musíte o svém Influencerovi vědět

JAK PROBÍHÁ VÝUKA ?

“ Se samostudiem mám své zkušenosti, protože mě nikdy nikdo tyhle informace zadarmo neřekl. Musela jsem všechno sama otestovat, na všechno přijít a trvalo mi to pět let a necelý milion korun to stálo na „školném“. Tobě to tak dlouho trvat nemusí. Podívej se, jak funguje členská sekce a co všechno Ti nabízí.“

✔ ODBORNÉ ČLÁNKY

V členské sekci na tebe budou každý týden čekat nové články s know-how, doplněny podrobným popisem technik a návodnými obrázky. Každý týden pro tebe uvolním Jedno téma TÝDNE, díky kterému se posuneš dál BEZ STRESŮ, že nevíš kde začít a za jaký konec to celé vzít.

 

✔ VIDEA TÝDNE

Součástí tématu TÝDNE budou i videa, kde sami uvidíte, jak vše krok po kroku nastavit. Kde kliknout a jak to propojit, přidat, zadat, vymyslet. Nemáš čas na sledování výukových videí? Nejsi v tom sám/a. Já to také tak mám a proto vše zpracovávám i v podobě ke čtení.

 

 

✔ ÚKOLY TÝDNE

Každý týden budete mít na konci tématu připravenou VÝZVU TÝDNE, která bude mít podobu praktického úkolu. Vaše pokroky a splněná zadání si nasdílíme do soukromé FB skupiny, kde najdete i ostatní spolužáky ze skupiny.

✔ TAJNÁ SKUPINA

Vězte, že podpora je hodně důležitá a když se máte koho zeptat, jde to mnohem lépe. A proto získáte přístup i do tajné skupiny na Facebooku, kde společně budeme sdílet strasti, radosti, úspěchy a úkoly. Do této skupiny se nedostane nikdo zvenčí.

✔ Konzultace

Každý můj člen, který uhradí své členství na rok, ode mne získá konzultaci svých postupů, pokroků nebo obav a to v rozsahu 1,5 hodiny buď na Skype nebo FaceTime. Konzultací vám osobně pomohu s tím, co vás trápí.

Chceš být členem mé členské sekce?

q

Vstup je právě UZAVŘEN

Členská sekce je právě plná a studenti již pracují na svých Instagramech. Máš zájem o další termín vstupu? Přihlas se k odběru novinek z mého webu a jakmile budu opět brány otevírat, můžeš naskočit také.

Nenabízím žádného zajíce v pytli

Proto Ti garantuji vrácení peněz v případě, že nebudeš s členskou sekcí spokojen/a. Je pro mě důležité, aby moje Know-How pomáhalo peníze vydělávat, nikoliv je ztrácet, proto samozřejmě garantuji VRÁCENÍ peněz a to do 14 dní od tvého prvního přihlášení do členské sekce.

 

Hella

autorka sekce