Jmenuji se Helena

a jsem marketingový specialista

Na volné noze

Ahoj, díky že jsi tu a že ti mohu povyprávět něco více o mne a mém životě na „Volné noze“

Můj příbeh

Začnu v době, kdy jsem jako všichni ostatní začínala v KFC. Bylo mi 18 let. Nevystudovala jsem žádnou školu, dokonce nemám ani diplom. Proto jsem šla obalovat kuřata. A moc mě to bavilo.

Po čase přišla chuť dokázat něco dalšího. A proto jsem jako notorický pětkař šla a začala profesionálně rozdávat karty! Ano, čteš správně. Stal se ze mne profesionální dealer Pokeru v nejlepších Casinech naší republiky.

A jak to bývá, šla jsem dál a založila první e-shop. Ten jsem společně s mužem provozovala několik let a následně jej prodala.

Co jsem se naučila?

SEO

Získávat zákazníky z internetu pomocí technik SEO

E-shop

Provozovat a nastavit takřka jakýkoliv e-shopový systém od systémů zdarma na WordPressu přes Prestashop až po krabicová řešení Shoptet nebo E-shop rychle.

Marketing

Spojenou nádobou všeho je marketing a budování značky. To mě baví nejvíce. Bez dení dávky marketingu nemohu žít. Jsem závyslá!

Moje proč

Každý má svoje proč. Proč to nebo ono dělá. Moje velké proč je moje rodina, pro kterou půjdu až na kraj světa. Moje proč je moje maminka, které jsem založila dílnu ŠiBaBi a pomáhám jí stabilizovat a osamostatnit se v oboru, kde je velká konkurence.

V šití.

Moje velké proč je můj přítel Lukáš, kterého miluji a děkuji mu za každý den s ním. A právě proto jsme oba společně doma a pracujeme společně jako tým.  Tak to cítíme.

A nakonec moje děti. Vše, co dělám je svázáno s mojí a jejich budoucností. Vše, co dělám dělám pro ně. Protože jim chci ukázat svět a dát jim nejlepší možné základy do života.

 

Publikovala jsem:

E-kniha

O léčbě lupénky svépomocí. Kniha, kterou jsem stvořila pro lidi, kteří si nevědí rady s lupénkou a sami se sebou.

Chceš se mě na něco zeptat?