Arki.cz

S majitelkou arki, Evičkou, jsme se potkali poprvé právě u projektu Arki.cz. V té době jim e-shop negeneroval žádné objednávky, fungoval na systému, kde byl problém cokoliv udělat. Společně jsme e-shop migrovali na shoptet, vytvořili společně s grafiky novou podobu a nasadili na e-shop Google nákupy, Seznam reklamy a testovali jejich účinnost. 

Majka Staňková

S Majkou, majitelkou e-shopu Majka-shop.cz a dalších projektů jsme se potkali pře několika lety. Začali jsme drobnými úpravami na e-shopu. Posléze jsme přidali blog a já e-shopu zpracovávala SEO. Přes problémy jsme nasadili Google nákupy. Poslední projekt byl nový web pro Porod bez obav.cz, kompletně na WordPressovém řešení i s členskou sekcí pro prodej kurzů.

E-zavařování

Majitelkám úspěšného blogu Monamy jsme s Lukáškem zpracovávali nový web na Shoptetu a blog odděleně na WordPressovém řešení. Skrze blog dále rote návštěvnost hlavnímu e-shopu, který prodává unikátní produkty od Weck. Já a Lukáš jsme migrovali e-shop i s texty, vytvářeli nové SEO e-shopu a nové proklinkování bez ztráty kytičky v SERPU:-)

Miminko neplakej

S majitelkou  webu – Zuzkou Šmidrkalovou, jsme se poznaly na internetu. Od té doby jsme přítelkyně a já jí ráda pomůžu s čímkoliv potřebuje. Stejně tak ona mě. Před časem se rozhodla zavřít svoje webové podnikání. Prodávala e-booky, ale ty nikdo nekupoval. Její databáze byla neaktuální a neměla žádné zákazníky. Zuzce jsem navrhla novou strategii. Přebrendovali jsme spolu celý projekt na Miminkoneplakej.cz. Vytvořila jsem pro ni několik SEO článků, vytvořili jsme novou skupinu na FB a nové stránky a vytvořila jsem reklamu na FB. Díky kompletnímu rebrendingu začala Zuzka před Vánoci prodávat svůj e-book. Jako další produkt natočila kurz pro čerstvé maminky. A už nezavírá:-)