Vyberte stránku

Wolfox.cz

Když jsem s Wolfoxem začala spolupracovat, potřeboval e-shop doslova živou vodu.

Wolfox dovážel do republiky unikátní a hodně úzce zaměřené produkty z USA. Na Facebooku měl e-shop 85 fanoušků a žádné objednávky na e-shopu.

Spolupracovali jsme déle než půl roku. I s omezeným manévrováním na poli programování e-shopu (kompletně custom řešení) e-shop začal prodávat. 

E-shopu jsem spravovala sociální sítě, blog + návrh marketingu a poradenství SEO.

 

Facebook LIKE

%

Řešení firemního blogu

%

Nárůst objednávek

Majka-shop.cz

Majka Staňková patří ke klientům, kteří se mnou spolupracují už skoro od začátku. Na webu pracuji s různou intenzitou již více než 3 roky.

Za tu dobu jsem vytvořila rozsáhlou obsahovou část e-shopu – Blog, který každý měsíc vodí návštěvnost z vyhledávačů a pomáhá zákazníkům s výběrem.

Upravila jsem více než 2000 popisků produktů a popsala kategorie. Ve větší míře pro majka-shop řeším i PPC a e-mail marketing. Taktéž spravuji firemní profil.

Díky vzájemné spolupráci se povedlo zvednou obrat e-shopu téměř o 40%.

Článků na blogu

%

Nárůst návštěvnosti z vyhledávačů

%

Průměrný konverzní poměr

Arki.cz

Finské designovky s krásným showroomem měly i vlastní e-shop, ale ten neprodával. S Arki.cz jsem se seznámila na jednom z mých seminářů na Naučme.se.

Spolupráci jsme odstartovali nad několika listy plánů. Prvním krokem byl přesun e-shopu na jinou platformu, protože dodavatel řešení nebyl schopen udělat úpravy, které jsme potřebovali.

Dalším krokem bylo nastartování marketingu a to skrze sociální sítě, PPC reklamy a opět skrze obsah a e-mailing.

S Arki.cz jsem spolupracovala cca. 6 měsíců. Díky naší spolupráci začaly chodit objednávky a ženy z arki.cz se mohly věnovat tomu, co jim šlo nejlépe. Jako poslední projekt pro arki.cz jsme realizovali plugin Wishlist.

 

Facebook LIKE

%

Nárůst objednávek

Upravených textů